Revize plynových spotřebičů ukládá zákon. Nezapomínejte na ně!

Pokud provozujete plynové zařízení, musíte zajistit jeho pravidelné revize. A to nejen v průběhu jeho používání, ale také před uvedením do provozu. Jenže revize plynových spotřebičů mohou provádět pouze vyškolení certifikovaní technici. Hledáte právě nějakou firmu, která se tímto zabývá? Jste z Prahy a blízkého okolí? Kontaktujte nás a my se o váš spotřebič postaráme.

Revize plynových spotřebičů nonstop

Odkládat pravidelné revize plynových spotřebičů se často nevyplácí. Jednak je to v rozporu se zákonem, jednak vám to může způsobit nemalé problémy. V dnešní době je mnoho lidí pracovně vytíženo a domů se vrací pozdě večer. Je to i váš případ a nechce se vám brát si kvůli revizi plynového spotřebiče dovolenou? Nemusíte. Obraťte se na nás kdykoli se to bude hodit vám. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně.

Proč provádět revize plynových spotřebičů

Co dokáže plyn ze špatně fungujícího spotřebiče, o tom slýcháme každou chvíli. Výbuchy v rodinných domcích, bytech nebo otrava z karmy jsou obvykle důsledkem nedostatečné péče o spotřebič. Pravidelné revize plynového spotřebiče mají svůj význam. Díky nim si zajišťujete bezpečnost vlastní i svého obydlí. Revize plynových spotřebičů ale také prodlužují životnost spotřebiče. Například u některých nových kotlů je roční revize podmínkou pro přiznání záruky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Je váš domov dobře zabezpečený proti vykradení?

Revize plynových spotřebičů jedině od odborníků

Revize plynového spotřebiče patří do rukou zkušeným odborníkům. Nevíte, kde ho hledat? Nebo nemáte dobrou zkušenost a sháníte novou firmu? Kontaktujte nás. Zaručujeme vám, že naši pracovníci odvedou důkladnou práci za rozumné ceny. Vše vám vysvětlí a doporučí další postup. Zkušenosti s revizemi plynových spotřebičů máme již třicetileté, proto se můžete spolehnout na skutečnou kvalitu.

Gas Propane Heat Burner Fire Burn - planet_fox / Pixabay
planet_fox / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.